Menu

پژو Peugeot 407

معرفی خودرو پژو 407

پژو 407جديد، تجربه لذت رانندگي...
407 به خاطر استيل زيبا، شکيل و اسپرت وخصوصاً بخاطر کارايي و انعطاف ‌پذيري در جاده‌ها و تاريخ طولاني و موفق پژوهاي سري 4 که از سال 1934 با مدل 401 آغاز شده با تحسين زيادي روبرو شده است.
اين اتومبيل استيل خاصي را معرفي کردکه بر پايه عرف و حجم و کارايي طراحي شده است. پژو پايه طراحي 407را روي ارزيابي اتومبيل راني مشتريان اصلي بنا نموده: تلفيق تکنولوژي درعين سادگي و همين‌طور رانندگي هيجان انگيز.
يکي از مهم‌ترين جذابيت‌هاي407، ظاهر گربه‌اي آن مي‌باشد، حالت تهاجمي و شيب دار و مورب شيشه جلو، طراحي جسورانه قسمت عقب و تايرهاي پهن آن شخصيت منحصر بفردي به آن مي دهد. طراحي منحصربفرد قسمت جلوي ماشين، با ورودي هوا که کاملاً متناسب با کارايي فني و طراحي بي‌نظير آن مي‌باشد، به 407تصويري ديناميک مي‌بخشد.
خصوصيات ديناميک که شامل انعطاف‌پذيري آن در جاده مي‌باشد، نتيجه توسعه‌هاي فني هستند که هم براي سواري و هم براي فرمان‌پذيرش مفيد هستند.
همچنين 407کوپه آخرين مدل ارائه شده از 407مي‌باشد که به بازار عرضه شده است.
با ظاهر زيبا و گيرا، اين خودروي جديد به عنوان مدلي براي گرند tourer معاصر با توجه به انعطاف‌پذيري فوق العاده آن در جاده مناسب است.
در ايران اين تصميم اتخاذ شده‌است که 407سالون با موتور بنزيني 2 ليتري در انواع گيربکس‌هاي اتوماتيک و دنده اي روانه بازار شود.
در بحث برتري در کاربرد، به‌طور کلي اين خودرو داراي امنيت بالا، رانندگي اکتيو و راحتي فوق العاده‌اي مي‌باشند. پژو با توجه به خواسته‌هاي مشتريان، با بالا بردن موقعيت آن، تعداد درخواست‌ها را حتي بيشتر کرده است.
تجهيزات جديد مثل حس‌گر فاصله جلو جهت سهولت رانندگي و کاربرد ديناميک آن شهرتي در دنياي اتومبيل فراهم آورده است.
در سراسر دنيا اين خودرو با موتورهاي چهار و شش سيلندر تصويري از جديدترين تکنولوژي موجود را نشان مي‌دهد. به‌خصوص مدل‌هاي HDi ديزلي، که محبوب‌ترين موتور مشخص شده در سري 407مي باشند.

ارتقاي سبک بدنه خارجي
در قسمت جلو دو مدل 407سالون و استيشن (sw) ورودي هواي متفاوتي وجود دارد، اين ويژگي بسيار شيک و مهم نه‌تنها در زمينه زيبايي بلکه در زمينه فني نيز بهبود داده شده و کارايي بيشتري دارد.
قسمت‌هاي سياه جانبي طراحي نويي را عرضه نموده که آميزه‌اي از تناسب آن با خطوط باريک متقاطع است. يک جلو‌پنجره جديد که با ظرافت انحنا داده شده است، هواي ورودي نيز به همين طريق وارد مي‌شود. اين جلوپنجره از سه ميله افقي که از جنس کروم و يک ميله عمودي متقاطع، ساخته شده است. وضيعت متقاطع و شيب آن باعث شده که نور را جذب نمايد و به جلو پنجره جلوه خاصي بدهد که بدون اينکه تاثير سويي در عمل خنک کردن داشته باشد، سبب مي شود قسمت‌هاي مکانيکي کمتر به نظر بيايند.
براي حفاظت از خودرو در برابر ضربات و ايجاد رفاه بيشتر براي صاحبان 407، حس‌گر فاصله جلو نيز علاوه بر حس‌گر فاصله عقب به اين خودرو افزوده شده، بنابراين سپر جلو به چهار سنسور ظريف که اطلاعات را براي سيستم جمع آوري مي‌کنند مجهز شده .
از مهم‌ترين و زيبا‌ترين قسمت‌هاي در، محافظ (زه) بدنه مي‌باشد که همرنگ با بدنه است و با لايه کرومي زينت داده‌شده.
قسمت عقب 407جديد از هويت اسپرت نوع کوپه گرفته شده که خصوصيات منحصر بفردي دارد. پنل پايين قسمت عقب طراحي کاملا جديدي دارد و داراي سرپوش محافظ است و با مهره کرومي تزيين شده است. قسمت پايين آن با شبرنگ بسيار ماهرانه به پويايي خودرو کمک کرده در حالي که قسمت بالاي اين پنل جديد، پايه رکاب درب را که مورد بازبيني قرار گرفته شکل مي‌دهد. شکل جديد پنل عقب ظاهر تنومند قسمت عقب 407را برجسته کرده و همچنين با جادادن چهار سنسور در درون سپر به صورت کاملاً هوشمندانه و هم‌سطح با آن از تداخل آن‌ها در ظاهر آن کاسته است.
چراغ‌هاي عقب که کاملاً از نظر طراحي دگرگون شده‌اند اين ابتکار را هم در روز و هم در شب نمايان مي‌کنند. مشخصه اي که ظاهر آن را در طول روز کاملاً متفاوت کرده است رنگ قرمز ياقوتي و سفيد بلوري چراغ دنده عقب و راهنما هاي آن مي‌باشد. در شب وظيفه بازتاب نور، از چراغ به شبتاب هاي افقي دو طرف پلاک منتقل مي‌شود.
حجم جديد نور‌، بازتاب قرمز شفاف آن که با کروم احاطه شده و همچنين بخش خارجي چراغ که بزرگ‌تر به‌نظر مي‌آيد، به کيفيت ظاهري آن افزوده ، که اين امر به خاطر کيفيت بالاي توليد آن است.

ارتقا بخش داخلی خودرو...
قسمت سرنشينان 407بسيار مجلل ميباشد که فضاي زيبايي را ايجادکرده، و داراي کيفيت بسيار بالايي نيز هست.
در مدل هايي باگيربکس اتوماتيک تزئين کنسول مياني به رنگ سياه براق بسيار چشمگير مي‌باشد‌، که شبيه به يک پيانوي با‌کيفيت مي‌باشد.
همچنين ايجاد ارتباط بصري بين پنل درها و داشبورد ‌همراه با حاشيه طرح چوب قرمزرنگ به زيبايي فضاي اطراف سرنشينان کمک کرده است.
مدل‌هاي کامفورت پک (Confort Pack)داراي دکوراسيون خاکستري تيره در کنسول مياني و تودوزي نقره‌اي‌رنگ بر قسمت بالاي درها و پنل داشبورد مي‌باشد.
حتي کروم بيشتر...
به همراه اين تغييرات‌، دکمه‌هاي گردننده و کليدهاي چرخان سيستم تهويه، راديو و CD player حاشيه هاي کرومي دارند.
تودوزي‌هاي جديد
براي راحتي بيشتر سرنشينان و کامل نمودن ويژگي‌ها و استيل مدل‌هاي مختلف صندلي‌ها با تودوزي پارچه‌اي از کيفيت بالا برخوردار مي‌باشد.

احترام فراوان 407براي محيط زيست
همان‌طور که پژو تا‌کنون خودروهايي سازگار با محيط‌زيست ارائه کرده است، 407نيز همچنان به خط‌مشي احترام به محيط زيست ادامه مي‌دهد.
از همان مراحل اوليه، بهترين سازش ممکن بين سوخت، ديناميک و خروجي براي 407ايجاد شده بود. کاهش وزن خودرو و همزمان يک راه‌حل منحصر‌بفرد پيشنهاد شد، عملکرد و حمايت. اين تصميم در مورد استفاده از آلياژهاي سبک براي قطعات حجيم متصل به هم گرفته شد. با انتخاب آلياژ آلومينيوم، (اين قطعات ريخته گري شده کم هزينه همان امکانات يا خصوصيات مکانيکي قطعات فرج شده متصل به هم را دارا مي باشند) براي قطعاتي با اشکال پيچيده (مخصوصاً قطعاتي که بيشترين فعاليت رويشان انجام مي‌شود)، مثل کاپوت اتومبيل و تعدادي از قطعات استيلي قوي ديگر اين هدف نيز به سرانجام رسيد.
به علاوه شکل آيروديناميک خودرو، فرمان اتومات هيدروليک و تهويه هوا با کنترل کمپرسور خارجي به کاهش مصرف سوخت کمک مي‌کند.
براي مثال ،407مجهز به موتور 2 ليتر / 16 سوپاپ/ 103 کيلو وات (حدودا 140 اسب بخار) مصرف سوخت بالغ بر 1/8 ليتر در 100 کيلومتر مي‌باشد و توليد گاز مونواکسيد کربن آن با بکارگيري تکنولوژي ويژه موتور به 192 گرم در کيلومتر کاهش يافته است. اين ويژگي در بخش M2 بسيار قابل توجه بوده و 407را در بهترين سطح قرار داده است.
موتور 2 ليتر /16 سوپاپ / 103 کيلو وات / ايي.دابليو 10 آ. بهينه‌سازي شده است.
اين يک توسعه موتور چهار سيلندر EW10J4 فعلي مي باشد، با ميل سوپاپ دوبل سربالا، 16 سوپاپ و ظرفيت بالغ بر 1997 سانتيمتر مکعب (قطر داخلي 85 ميليمتر و ضخامت 88 ميليمتر).
بلوک سيلندر از جنس آلياژ سبک فشرده مي‌باشد و بوش‌هاي سيلندر چدني هستند. ميل‌لنگ اصلي در بلوک موتور به محفظه جداگانه‌اي از جنس آلياژ سبک متصل مي‌باشد که به استحکام مجموعه و کاهش لرزش کمک مي‌کند. تنظيم زمان‌بندي سوپاپ به‌وسيله تسمه دنده‌اي که مستقيماً چرخ‌دنده‌ي هر‌يک از ميل سوپاپ‌ها را هدايت مي‌کند، کنترل مي شود.
يونيت کنترل الکتريکي (ECU) محفظه دريچه بنزين را کنترل مي‌کند و به راننده کمک مي‌کند با سيستم پايداري الکتريکي(ESP) ارتباط برقرار نمايد.
تغييرات اعمال شده در موتور شامل موارد ذيل ميباشد:
سيستم تخليه جديد ترکيبي است از يک پيش کاتاليزور واقع در مانيفول 1×4 و يک مبدل کاتاليزور که حين گرم شدن خودرو پس از استارت زدن کنترل بهتري بر خروجي اگزوز دارد .
ميل سوپاپ مکنده مجهز به سيستم زمان‌بندي متغير سوپاپ (VVT) با تغييرات زاويه‌اي 0 تا 50 درجه نسبت به ميل سوپاپ مي‌باشد. تغييرات هر بار حدود يک درجه مي‌باشد، بدين‌وسيله از پر‌شدن مخزن احتراق به حدمطلوب، بدون‌توجه به سرعت موتور، اطمينان حاصل مي‌شود. اين ويژگي باعث مي‌شود موتور هم پرقدرت باشد و هم انعطاف‌پذير.
به‌منظور بهبود بخشيدن به گرم‌شدن موتور و کمک به کاهش ميزان آلودگي خارج شده و مصرف سوخت خودرو، گرم شدن موتور توسط ترموستات و مبدل گرماي روغني/آبي با دقت بيشتري کنترل مي شود،
دينام، ولتاژ باطري را با‌توجه به فشار موتور کنترل مي‌کند، بدين‌وسيله به کاهش مصرف سوخت کمک مي‌کند.سرعت آزاد شدن کاهش پيدا مي‌کند.
شکل اصلاح شده زمان‌بندي دنده‌هاي ميل سوپاپ ميزان صداي کار کردن خودرو را کاهش مي‌دهد.
استفاده از سيستم تزريق سوخت (Magneti-Marelli 6LP‌)‌ و سيستم جرقه مونواستاتيک (Valeo BBC 1.4).
توسعه و ارتقاء قسمت‌هاي مختلف‌، قدرت حداکثر را در مقايسه با 100 کيلووات در 6000 دور قبل به 103 کيلو‌وات افزايش‌داده‌است .علاوه‌بر‌اين‌، گشتاور حداکثر اکنون 200 نانومتر در 4000 دور مي‌باشد که در مقايسه با 190 نانومتر در 4100 دور قبلي اقزايش يافته است. گشتاور موجود در 2500 دور ،184 نانومتر است يا به عبارتي 92% ميزان حداکثر که در مقايسه با EW10J4 افزايش 5% را نشان مي‌دهد.
اين عملکرد بهتر به 407اين امکان را مي‌دهد که با اين موتور سازگار شود، انعطاف پذيري در سرعت پايين جهت تضمين قابليت رانندن بهتر، و همچنين کاهش صداي موتور وکاهش حدود 3 تا 5/5 درصدي در مصرف سوخت و تکنولوژي گيربکس که به کاهش خروج مونواکسيد کربن کمک مي‌کند.

407جديد سطح عالي از راحتي و آسودگي را به همراه دارد
شهرت اين محصول به دقت آن است، نتايج بدست آمده از تست جاده اي 407نه‌تنها براي طراحي‌، ترکيب و توسعه سيستم تعليق آن بلکه عملکرد خوب ساختار در رابطه با استحکام اين مي‌باشد
407 داراي دراپ- لينک مي‌باشد، سيستم تعليق دوپايه‌جلو، پايه‌ي دوتايي و آزاد بودن پرش سوپاپ‌ها و عملکرد برگشت، ثبات هدايت خودرو را در همه شرايط تضمين مي‌کند، و همچنين راحتي و عدم احساس ناراحتي از فرمان خودرو را در حين رانندگي در جاده‌هاي ناهموار ميسر مي‌سازد.
تعليق چند بازوي عقب که خودش نيروهاي طولي و متقاطع را آزاد مي‌کند، مخصوصاً استفاده از آلياژ سبک در تهيه تعليق‌، دقت هندسي بالايي را تضمين مي‌کند.
محور با فنر عايق مورب ترکيب شده و مجموعه اي کارآمد و فشرده را به‌وجود آورده است.
فرمان الکتروهيدروليک با يک پمپ الکتريکي طراحي شده که با توجه به سرعت خودرو به سرعت زاويه چرخش فرمان و دماي سيالي فرمان کمک مي‌کند. اين تکنولوژي امکان هدايتي عالي را به راننده مي‌دهد تا در سرعت‌هاي بالا حين مانورهاي تمريني عکس‌العمل خوبي داشته باشد و همچنين صرفه‌جويي در مصرف سوخت را به همراه دارد.
سيستم ترمز در مقايسه با عملکرد ديناميک 407جديد و ويژگي ESP، قطع و ارتباط مجدد اتوماتيک در سرعت 50 کيلومتر بر ساعت با کمک ترمز فوري و همچنين سوئيچ اتومات روي چراغ خطر.

عايق صدا
يکي از ضروري‌ترين عوامل راحتي داخل اتومبيل، عايق‌بندي صدا مي‌باشد. در 407جديد، به‌خاطر وجود جداره خارجي با کيفيت بالا، اين مورد بسيار قابل‌توجه مي‌باشد. به دليل ايروديناميک فوق العاده‌، طراحي منحصر‌بفرد موتور به لحاظ عدم توليد صداي زياد به هنگام استارت و عايق‌بندي صداهاي ديگر، سرنشينان مي‌توانند به‌راحتي صداي يکديگر را بشنوند‌.

سيستم هاي کمکي جديد رانندگي
حس‌گر فاصله جلو به همراه ردياب مانع عقب که‌به صورت استاندارد در تمام مدل‌ها وجود دارد به راننده راحتي و همچنين امنيت بيشتري را به هنگام پارک خودرو مي ‌دهد. ميزان نزديکي مانع با اخطارهاي صوتي نشان داده مي‌شود که اکنون با اطلاعات ديداري تلفيق شده و از نمايشگر چندکاره به وسيله خطوط رنگي که نشان‌دهنده‌ي فاصله مانع هستند بهره مي‌برد. اين عملکرد را مي‌توان به وسيله يک دکمه خاموش کرد و حتي خاموش کردن کل اطلاعات صوتي و ديداري نيز در صورت نياز ممکن است.
کروز کنترل (تنظيم سرعت خودکار) و محدود کننده سرعت نيز در تمامي مدل‌ها به عنوان يک بخش استاندارد و با امکانات جديد مثل امکان بزرگ نمايي دست‌اندازهاي جاده براي آگاه‌کردن راننده، وجود دارد.

ادوات کنترل جديد زير فرمان
407 جديد از ادوات کنترل جديد زير فرمان برخوردار است که دستيابي به قسمت هاي مختلف را آسانتر نموده‌، مخصوصاً حس‌گر باران که به‌راحتي با فشار يک اهرم فعال مي‌شود و کنترل خودکار چراغ هاي جلو که بر روي پايه اهرم نصب شده است.

درجه بالايي از امنيت محيطي
با داشتن بيشترين امتياز (5 ستاره) در استاندارد ايمني Euro NCAP در آزمايش افراد بالغ داراي خودروي 407محافظت زيادي را به‌وسيله جلوبندي و ميل تعادل (ضربه گير) با قدرت دو برابر‌، فرمان جمع شونده و حفاظ اصلي قسمت داخلي براي راننده تأمين مي‌نمايد، که در امر جلوگيري از ضربات داراي کارايي زيادي است.6 کيسه هواي فعال پشتي که از ضربات شلاقي جلوگيري مي‌کند، کمربند که تا قبل از زمان بستن هشدار مي‌دهد، مخصوصاً براي حفاظت کودکان قابليت نصب دو صندلي "ايزو فيکس" روي صندلي‌هاي عقب فراهم آمده است. درها و پنجره‌هاي عقب نيز قابليت قفل شدن به‌صورت برقي را در تمامي مدل‌ها دارند و همچنين قابليت خاموش‌کردن کيسه هواي سرنشين جلو براي نصب صندلي کودک روي صندلي جلو.

407جديد قابل رقابت با ناوگان عبور سريع
قابليت رقابت 407با ناوگان عبور سريع با دو جايزه سال 2007 در آلمان آشکار شد.
در سال 2007 خودروي 407با موتور 2 ليترHDi FEP جايزه بهترين خودرو وارداتي را براي کمترين ميزان خرابي تا کارکرد50000 کيلومتر، از DEKRA در آلمان دريافت نمود که کيفيت عالي و اعتبار آن را نشان مي‌دهد.
همچنين 407در آلمان جايزه Firmenauto des jahres را در رده متوسط (M2) در قسمت خودروهاي وارداتي دريافت کرد.

مشخصات فنی پژو 407 معمولی - Peugeot 407


كليه اطلاعات، مشخصات و تجهيزات ذكر يا نمايش داده شده در اين پايگاه اينترنتي در خصوص محصولات، ممكن است بدون اطلاع قبلي توسط سازنده تغيير يابد. براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص محصولات و شرايط فروش، لطفا به نزديك ترين نمايندگي ايران خودرو در سراسر كشور مراجعه فرماييد.

موتور نوع موتور EW10A
حجم موتور 1997 سي سي
تعداد سيلندر   4 
قدرت موتور 140 اسب بخار در دور موتور 6000 دور بر دقيقه
حداكثر گشتاور 200 نيوتن بر متر در 400 دور بر دقيقه
سيستم انژكتوري غير مستقيم چند نقطه اي
نوع سوخت بنزين
تعداد سوپاپ   16
استاندارد حد آلايندگي Euro IV
سنسور اكسيژن دارد
سيستم سوخت سيستم تزريق سوخت الكترونيكي
 كارايي حداكثر سرعت 213 km/h
شتاب صفرتا 100كيلومتر 9.1 ثانيه
مصرف سوخت (در 100 كيلومتر ) ميانگين مصرف خارج شهر   6.4 لینر
ميانگين مصرف داخل شهر 11 ليتر
ميانگين مصرف تركيبي 8.1 لیتر
حدآلايندگي گاز مونوكسيد كربن 0.793 گرم در هر كيلومتر
سيستم انتقال قدرت گيربكس (جعبه دنده ) 5 سرعتة دستي مدل BE4
ديفرانسيل جلو
ظرفيت ها باك بنزين 66 ليتر
حجم فضاي صندوق عقب 407 ليتر
روغن موتور (با فيلتر ) نوع روغن تركيبي 5W40-ACEAA3/B4
 فرمان نوع فرمان هيدروليكي-الكتريكي
ترمزها نوع ترمز ديسكي
سيستم ترمز ترمز ABS مجهز به EBFD، EBA ، ESP
نوع ترمز جلو ديسكي خنك شونده با هوا
نوع ترمز عقب ديسكي
نوع ترمز ضد قفل ABS بوش
وزن وزن تقريبي خودرو بدون سرنشين با مخزن سوخت پر وبدون تجهيزات اضافي 1415 كيلوگرم
حداكثروزن مجاز با سرنشين  3495
 ايمني وضعيت قفل مركزي دارد
وضعيت كمربند ايمني سه نقطه اي
كيسه هواي ايمني جلوAir bag 6 كيسه هوا براي سرنشينان جلو و عقب
سيستم اعلام خطر دنده عقب دارد
سيستم سوخت خودكار قطع سوخت در مواقع اضطراري دارد
سيستم كنترل انتشاربخار بنزين دارد
سنسور نور و باران دارد
تور نگهدارنده اشياء (داخل صندوق عقب ) دارد
چراغ مه شكن جلو و عقب دارد
سیستم ضد قفل ترمز (ABS) به همراه EBDو EBA دارد
استا ندارد ایمنیEuro NCAP دارد
سیستم پایداری الکترونیکی ESP برای حفظ تعادل خودرو در پیچ ها دارد
سیستم کنترل اصطحکاک ASR برای جلوگیری از هرز گردی چرخ ها دارد
پشت سری با قابلیت عکس العمل در زمان تصادف برای صندلی های جلو دارد
ایموبیلایزر ( سیستم ضد سرقت) دارد
قفل ایمنی کودک برقی ( درب های عقب) دارد
قفل شیشه بالابرهای عقب دارد
تنظیم سفتی فرمان متناسب با سرعت دارد

مشخصات فنی پژو 407 اتوماتیک - Peugeot 407 Automatic

كليه اطلاعات، مشخصات و تجهيزات ذكر يا نمايش داده شده در اين پايگاه اينترنتي در خصوص محصولات، ممكن است بدون اطلاع قبلي توسط سازنده تغيير يابد. براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص محصولات و شرايط فروش، لطفا به نزديك ترين نمايندگي ايران خودرو در سراسر كشور مراجعه فرماييد.

موتور نوع موتور EW10A
حجم موتور 1997 سي سي
تعداد سيلندر   4 
قدرت موتور 140 اسب بخار در دور موتور 6000 دور بر دقيقه
حداكثر گشتاور 200 نيوتن بر متر در 400 دور بر دقيقه
سيستم انژكتوري غير مستقيم چند نقطه اي
نوع سوخت بنزين
تعداد سوپاپ   16
استاندارد حد آلايندگي Euro IV
سنسور اكسيژن دارد
سيستم سوخت سيستم تزريق سوخت الكترونيكي
 كارايي حداكثر سرعت 207 km/h
شتاب صفرتا 100كيلومتر 10.5 ثانيه
مصرف سوخت (در 100 كيلومتر ) ميانگين مصرف خارج شهر 6.3  لیتر
ميانگين مصرف داخل شهر 12.5 ليتر
ميانگين مصرف تركيبي 8.6 لیتر
حدآلايندگي گاز مونوكسيد كربن 0.726 گرم در هر كيلومتر
سيستم انتقال قدرت گيربكس (جعبه دنده ) 4 سرعتة خودكار مدل AL4
ديفرانسيل جلو
ظرفيت ها باك بنزين 66 ليتر
حجم فضاي صندوق عقب 407 ليتر
روغن موتور (با فيلتر ) نوع روغن تركيبي 5W40-ACEAA3/B4
 فرمان نوع فرمان هيدروليكي-الكتريكي
ترمزها نوع ترمز ديسكي
سيستم ترمز ترمز ABS مجهز به EBFD، EBA ، ESP
نوع ترمز جلو ديسكي خنك شونده با هوا
نوع ترمز عقب ديسكي
نوع ترمز ضد قفل ABS بوش
وزن وزن تقريبي خودرو بدون سرنشين با مخزن سوخت پر وبدون تجهيزات اضافي 1446 كيلوگرم 
حداكثروزن مجاز با سرنشين  3520
 ايمني وضعيت قفل مركزي دارد
وضعيت كمربند ايمني سه نقطه اي
كيسه هواي ايمني جلوAir bag 6 كيسه هوا براي سرنشينان جلو و عقب
سيستم اعلام خطر دنده عقب دارد
سيستم سوخت خودكار قطع سوخت در مواقع اضطراري دارد
سيستم كنترل انتشاربخار بنزين دارد
سنسور نور و باران دارد
تور نگهدارنده اشياء (داخل صندوق عقب ) دارد
چراغ مه شكن جلو و عقب دارد
سیستم ضد قفل ترمز (ABS) به همراه EBDو EBA دارد
استا ندارد ایمنیEuro NCAP دارد
سیستم پایداری الکترونیکی ESP برای حفظ تعادل خودرو در پیچ ها دارد
سیستم کنترل اصطحکاک ASR برای جلوگیری از هرز گردی چرخ ها دارد
پشت سری با قابلیت عکس العمل در زمان تصادف برای صندلی های جلو دارد
ایموبیلایزر ( سیستم ضد سرقت) دارد
قفل ایمنی کودک برقی ( درب های عقب) دارد
قفل شیشه بالابرهای عقب دارد
تنظیم سفتی فرمان متناسب با سرعت دارد

گالری تصاویر اتومبیل ها و خودروهای موجود در ایران

تمام آلبوم ها » خوردروهای گروه صنعتی ایران خودرو جستجو برچسب ها 

تبلیغات داخلی

کانال تلگرام داوری

روزنامه های ایران

اخبار روز

خدمات سئو و بهینه سازی سایت توسط متخصص سئو

خرید و فروش رادیو قدیمی و کالای آنتیک

اخبار روز

سگرمه! به افسردگی نه بگوییم!

شرکت هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ایران ایر

لوازم خانگی سامسونگ

لوازم خانگی اسنوا

آگهی

خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول، خرید شارژ رایتل و خرید شارژ تالیا

FretWork & Wood-Carving - Sofa
فروش روغن صنعتی - فروش روغن موتور

کاتالوگ سنگ و قیمت روز سنگ

قایق بادی